Акції Google обвалились

Google логотипАкції інтернет-пошуковика Google на відкритті торгів у США 15 квітня обвалилися більш ніж на шість відсотків. Інвестори почали розпродавати цінні папери компанії після того, як вона випустила свій звіт про фінансові результати першого кварталу цього року.

Формально, звіт був випущений ще 14 квітня, але це було зроблено вже після закриття бірж. Таким чином, основна частина втрат по акціях припала саме на 15 квітня.

Чистий прибуток Google за підсумками кварталу склала 2,3 млрд. доларів (7,04 долара на акцію), що на 17 відсотків більше, ніж за аналогічний квартал 2010 року, але менше, ніж за підсумками четвертого кварталу 2010 року. Виручка Google виявилася на рівні 8,08 долара за акцію, хоча аналітики очікували, що вона складе близько 8,12 долара. Крім того, інвестори були незадоволені зростанням операційних витрат компанії – вони склали 33 відсотки від виручки.

Варто відзначити, що акції Google з початку року і так знаходилися в негативній зоні. Агентство Bloomberg зазначає, що з 1 січня по 14 квітня акції Google подешевшали на 2,6 відсотка.

15 квітня цінні папери інтернет-пошукача виглядають набагато гірше, ніж акції його конкурентів. Так, цінні папери Yahoo! на ранкових торгах подорожчали на 0,12 відсотка, а Microsoft – опустилися на 0,07 відсотка. Індекс Nasdaq до 18:15 за московським часом впав на 0,27 відсотка до 2753 пунктів.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>