Учасник Black Eyed Peas став директором в області творчих інновацій Intel

Популярний репер та музичний продюсер Вільям Джеймс Адамс молодший, більш відомий під псевдонімом will.i.am, семиразовий володар Греммі та учасник мультиплатинового колективу The Black Eyed Peas, приєднався до Intel у ролі директора в області творчих інновацій.

Учасник Black Eyed Peas у Intel

На маркетинговій конференції Intel, що проходила у каліфорнійському містечку Анахайм, Уілл попозував перед камерами разом з директором з маркетингу Intel Деброю Конрад, похвалився новеньким бейджем співробітника Intel і розповів про плани співпраці з компанією:

Практично все що я роблю, я роблю за допомогою комп’ютерів і процесорів ; чіпи Intel не видно за гарним корпусом компьтера, але професіонали типу мене знають, що всередині. Тепер у мене є шанс розповісти про те, як я використовую технології Intel у створенні музики – точно так само, як художник використовує кисть, а гітарист – “свою гітару.

Дебра Конрад: “Високі технології найчастіше здаються споживачам чимось холодним і далеким від життя; нам би хотілося скоротити цю дистанцію і встановити емоційний контакт з нашими користувачами”.

Will.i.am допоможе Intel в розробці різних пристроїв обчислювального континууму – ноутбуків, смартфонів і планшетів: “Це прекрасний союз, тому що ми можемо поглянути на розробку нових продуктів компанії з точки зору художника, з точки зору споживача. На виставці CES я розмовляв з інженерами Intel, і був надзвичайно вражений новими технологіями обробки відео – адже я не тільки музикант, відео – досить велика частина мого творчого процесу“.

У ролі фронтмена музичного гурту The Black Eyed Peas Уїлл працює над музикою спеціально для Intel – і з цього приводу у нього теж великі плани: “Завтра технології все змінять – я зможу створювати музику прямо у своєму смартфоні, знімати з його допомогою відео, редагувати його на планшеті, а потім завантажувати в інтернет – і звідти вона буде потрапляти у кожен будинок, кожен комп’ютер, мобільний телефон чи автомобіль“.

За матеріалами корпоративного блогу Intel на Хабрахабрі

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>