Британська поліція заарештувала творців сервісу Mulve, який дозволяв користувачам прослуховувати і завантажувати музику з серверів «ВКонтакте»

mulveУ Британії заарештовано творців музичного сервісу Mulve. Недоступний і сайт проекту, перестала працювати програма для скачування музики.

Mulve – це безкоштовний додаток, що дозволяє шукати, прослуховувати і завантажувати музику з серверів російській соціальній мережі «В Контакте». У базі Mulve знаходилося близько 10 млн треків.

Бета-версія Mulve з’явилася в січні 2008 року. Тоді програма мала назву Search і поширювалася серед любителів онлайн-гри EVE Online. Фінальна версія Mulve вийшла у травні 2010 року.

Програма працює під ОС сімейства Windows і «важить» 1,7 МБ.

У вересні 2010 року в роботі сервісу кілька разів виникали перебої. 21 вересня Mulve «падав» під напливом відвідувачів, а 28 вересня закривався на вимогу юристів з Американської асоціації звукозапису (RIAA). У жовтні оператори Mulve були арештовані.

TorrentFreak пише, що Mulve не зберігав у себе піратських файлів, а по суті був лише пошуковим сервісом. Основні функції Mulve (крім можливості скачати файли) повторює, наприклад, додаток для iPhone VKontakte Music, яке розповсюджується через сервіс iTunes.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>