Британська поліція заарештувала творців сервісу Mulve, який дозволяв користувачам прослуховувати і завантажувати музику з серверів «ВКонтакте»

mulveУ Британії заарештовано творців музичного сервісу Mulve. Недоступний і сайт проекту, перестала працювати програма для скачування музики.

Mulve – це безкоштовний додаток, що дозволяє шукати, прослуховувати і завантажувати музику з серверів російській соціальній мережі «В Контакте». У базі Mulve знаходилося близько 10 млн треків.

Бета-версія Mulve з’явилася в січні 2008 року. Тоді програма мала назву Search і поширювалася серед любителів онлайн-гри EVE Online. Фінальна версія Mulve вийшла у травні 2010 року.

Програма працює під ОС сімейства Windows і «важить» 1,7 МБ.

У вересні 2010 року в роботі сервісу кілька разів виникали перебої. 21 вересня Mulve «падав» під напливом відвідувачів, а 28 вересня закривався на вимогу юристів з Американської асоціації звукозапису (RIAA). У жовтні оператори Mulve були арештовані.

TorrentFreak пише, що Mulve не зберігав у себе піратських файлів, а по суті був лише пошуковим сервісом. Основні функції Mulve (крім можливості скачати файли) повторює, наприклад, додаток для iPhone VKontakte Music, яке розповсюджується через сервіс iTunes.

Схожі статті

One thought on “Британська поліція заарештувала творців сервісу Mulve, який дозволяв користувачам прослуховувати і завантажувати музику з серверів «ВКонтакте»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>