EX.ua оголосив розцінки на рекламу

EX.uaПроект ex.ua, що за пів року існування увійшов до числа найпопулярніших сайтів українського інтернету, оголосив розцінки і можливості розміщення реклами. Нагадаємо, що EX.ua – це “наступник” проекту infostore.org, що був закритий в грудні 2008 року.

Сьогодні проект щотижня відвідують понад 1 млн. українських користувачів, які переглядають близько 35 млн. сторінок. Характерною його особливістю є можливість on-line перегляду відео та прослуховування музики. Користувач може переглянути потрібний файл on-line, завантажити безпосередньо або скористатися трекером.

Щодо рекламних можливостей, то на Ex.ua можна розміщувати такі види реклами:

- Банерна реклама формату 300х250 – 16 грн. за 1000 показів (на сторінках знаходиться тільки один банер), а також є можливість оплати за перехід.

- Відеореклама (рекламні ролики перед переглядом відео) – від 20 грн. за 1000 показів. Щотижня проглядається близько 1 млн. відеороликів.

- Брендування проекту або плеєра.

Крім усього цього проект завжди готовий на цікаві нестандартні рішення в області інтернет-реклами.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>