EX.ua стане легальним та… платним

EX.uaКерівництво інтернет-порталу EX.UA заявляє про початок широкої співпраці з правовласниками музичних і кінотворів з метою забезпечення легальних основ розповсюдження такої продукції – заявив представник адміністрації порталу Юріс Пісковий.

“Ми починаємо активно співпрацювати з правовласниками Останні, у свою чергу, також виявляють зацікавленість, і вбачають великі перспективи і можливості Інтернету.”, – Сказав Пісковий.

Він уточнив, що мова йде про укладання в найближчій перспективі договорів з власниками музичних і кінотворів для легального розміщення такого контенту на порталі з метою подальшого розповсюдження, в тому числі і через продаж на засадах передплати з боку користувачів. “Портал починає закупівлю контенту У нас на розгляді близько 40 таких договорів.”, – Сказав Пісковий.

Керівник порталу EX.UA уточнив, що плата за підписку буде відносно невелика – близько одного долара на місяць. “На наше переконання, перемогти піратство можна лише шляхом пропозиції максимуму продукту за ціною, яку виставляє безпосередній виробник, а не ринок посередників, який на цьому заробляє Аудиторія велика, і здатна компенсувати виробникам контенту їхні витрати.”, – Відзначив Пісковий.

Нагадаємо, раніше адміністрація EX.ua заявила, що готова надати Американської асоціації звукозапису (RIAA) всю інформацію щодо своєї діяльності, щоб уникнути подальших звинувачень у піратстві, повідомляють представники компанії.

Джерело – korrespondent.net

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>