НеПошта від Facebook: Facebook Messages

Facebook вчора ввечері презентував свій новий сервіс Facebook Messages. Напередодні презентації багато хто очікував, що це буде пошта. І хоча зовні сервіс має всі ознаки пошти, Марк Цукерберг, який виступав під час презентації, повідомив, що Facebook Messages – це не електронна пошта.

Новий сервіс – це соціальна кросплатформенна поштова скринька Facebook, яка може не лише приймати внутрішні повідомлення Facebook, а й повідомлення меседжерів, e-mail, SMS. Вийшов такий собі агрегатор всіх наявних на сьогодні типів приватних повідомлень.

Кожен користувач отримає адресу електронної пошти @facebook.com. Повідомлення не мають звичних для e-mail атрибутів – нема теми, полів «кому», «копія» чи «прихована копія». Зовні це схоже більше на чат, ніж на пошту.

Людиноцентричність замість темоцентричності

В сучасній електронній пошті тема (subject) є основним елементом листа (особливо в останніх поштових клієнтах, які групують листи за темами). У Facebook Messages все побудоване навколо діалогів між людьми.

У користувача буде можливість переглянути всі повідомлення, які в нього були з моменту першого онлайн знайомства з конкретною людиною.

Кінець спаму?

Всі повідомлення розбиваються на дві папки. Головна («Вхідні») міститиме тільки повідомлення від ваших друзів і «друзів ваших друзів». Усі решта повідомлення спрямовуватимуться в папку «Інші», де їх можна прочитати окремо.

Якщо хтось, кого ви знаєте (але він не є вашим другом на Facebook), надішле вам листа/SMS/повідомлення, то воно автоматично потраплятиме до папки «Інші». При цьому людину легко можна перемістити у «Вхідні», і усі майбутні розмови з нею відображуватимуться там.

Вкладення

Стандартна для пошти, але незвична для внутрішніх повідомлень в соцмережі, функція – можливість додавати до повідомлення файли. Нова платформа інтегрована з Office Web Apps, і дозволяє користувачам Facebook “переглядати в один клік” документи в Microsoft Word, Excel і PowerPoint.

Як почати роботу?

Поки що Facebook Messages не є доступним для всіх користувачів. Якщо вам кортить бути одним з перших , необхідно зайти на цю сторінку: http://www.facebook.com/about/messages/ і клікнути на кнопку «Request an Invitation» (попросити запрошення). Коли ви отримаєте запрошення, то за вищевказаною адресою необхідно буде клікнути на кнопку «Go To Messages».

А що з fb.com?

Facebook придбав адресу fb.com, одним з варіантів застосування якої була пошта для користувачів. Однак поки що fb.com буде використовуватись для поштових адрес працівників Facebook, хоча в майбутньому в компанії, певно, знайдуть їй більш цікаве застосування.

На цьому відео ви можете побачити короткий огляд Facebook Messages:

Джерело: watcher.com.ua

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>