Компанія Facebook оголосила про запуск власної платіжної системи

Платежі можна буде робити через додаток Messenger зі стаціонарних комп’ютерів, планшетів, смартфонів та інших мобільних пристроїв.

Компанія Facebook оголосила про запуск власної платіжної системи, яка дозволяє проводити розрахунки через додаток Messenger. Відповідне повідомлення поширене у вівторок цієї найбільшою соціальною мережею.

“Сьогодні ми додаємо нову функцію в Messenger, яка надає можливість у зручнішій і безпечнішій формі відправляти і отримувати грошові перекази між знайомими, – наголошується у повідомленні. – Ця послуга почне діяти в найближчі місяці на території США”.

Платежі можна буде робити як зі стаціонарних комп’ютерів, так і планшетів, смартфонів та інших мобільних пристроїв, що мають операційні системи компаній Google і Apple.

“Розрахунки будуть проводитися з дебетових пластикових банківських карт, уточнює газета New York Times. – Проводити транзакції так само легко, як відправляти текстові повідомлення”.

Фахівці відзначають, що поява на ринку власної розрахункової системи Facebook відображає спроби цієї компанії не відставати від конкурентів і дати своїм клієнтам можливість робити між собою платіжні операції.

Повідомляється, що розробляв цю систему для Facebook колишній високопоставлений співробітник компанії PayPal Девід Маркус. У минулому році він перейшов на роботу до Марка Цукерберга.
Facebook вже оголосила, що не буде стягувати плату за грошові перекази через Messenger. У минулому році цим додатком для обміну миттєвими повідомленнями і відео користувалися 700 млн учасників соціальної мережі.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>