Роман Голубовський проти Святослава Вакарчука

Що спільного між редактором сайту фейкових новин UaReview Романом Голубовським та лідером рок-гурту Океан Ельзи Святославом Вакарчуком?

Вони двоє українці, двоє чоловіки, двоє талановиті. Але у нашому випадку поєднує їх не це. І один і другий користуються сервісом мікроблогів Твіттер. І один і другий претендують на звання “Найкращий мікроблог українською” у конкурсі The Bobs 2013 від німецького журналу Deusche Welle.

Міжнародне журі конкурсу блогів The BOBs 2013 обрало 364 фіналістів, за яких до 7 травня можуть проголосувати усі бажаючі. Серед номінацій – “Найкращий блог українською” та “Найкращий мікроблог українською”.

Віддати свій голос можна за адресою thebobs.com/ukrainian

Обрати найкращого українського мікроблогера можна тут. Окрім Романа Голубовського та Святослава Вакарчука, на звання найкращого мікроблогера претендують також лідер рок-гурту “Крихітка” Каша Сальцова, народний депутат України Леся Оробець, політик Олесь Доній, журналіст Катя Аврамчук, дизайнер інтер’єрів Оля Супрун та журналіст Микола Малуха.

Серед блогів за першість змагаються блогер Олена Білозерська, сайт про веб-комунікації Watcher, адвокат Тетяна Монтян, журналіст Отар Довженко, проект “Тексти” тощо.

Цікаво, що переможе – фейк чи пісня? Інтернет чи сцена? Журналістика чи музика?

P.S.: На думку “Новин Уанету”, переможуть Вакарчук і Білозерська, у своїх категоріях кожен.

UaNetNews

Схожі статті

  • Немає схожих статей

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>