Google номер 1 у Чехії

Google став пошуковою системою № 1 у Чехії, обійшовши місцевого лідера Seznam. Дуже довго між пошуковиками був великий розрив на користь чеського. За даними статистичного сервісу Toplist, з 4 січня по 12 частка Google на пошуковому ринку Чехії становила 47,2%. Це сукупна частка пошукового гіганта, – Google.cz і Google.sk, – що працюють у країні.

Ще на початку 2010 року Google відставав від Seznam на 20%. Що ж змінило ситуацію докорінно? Однією з причин такого активного зростання частки Google в Чехії експерти вважають велику рекламну кампанію пошуку Google на ТБ, запущену в серпні 2010р.

Таким чином, залишилося тільки п’ять країн, де інтернет-гігант Google не на першому місці. Ось ці країни і лідируючі там пошукові системи:

  • Росія (Яндекс)
  • Японія (Yahoo)
  • Китай (Baidu)
  • Тайвань (Yahoo)
  • Південна Корея (Naver)

До слова, 2008 року Google пробував зміцнити свої позиції в Чехії шляхом покупки конкурента. Але власник чеського пошуковика відмовився продавати своє дітище, створене в 1996 році.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>