Google запустить «вбивцю» Groupon – Google Offers

Компанія Google готується до запуску нового сервісу Google Offers, який буде конкурувати з популярним зниженими сайтом Groupon. Про це повідомляє видання Mashable з посиланням на достовірні джерела. «Google Offers буде новим продуктам, що допомагає потенційним клієнтам знаходити найкращі пропозиції в їх цікавить сфері з допомогою передплати на оновлення по електронній пошті», – йдеться у внутрішніх документах Google, що потрапили до Mashable.

Функціонал сервісу буде нагадувати популярні Groupon і LivingSocial. Користувачі зможуть отримувати електронні листи з різними пропозиціями від бізнесів у своєму місті. Придбати купон на пропозицію можна буде протягом певного періоду часу.

Представники Google підтвердили існування такого сервісу. Передбачається, що зараз він знаходиться на стадії бета-тестування.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>