Популярний російський файлообмінник iFolder закрито

Вчора, 17 березня 2010 р., співробітники Головного слідчого управління МВС Москви вимкнули і опечатали всі сервери популярного російського сервісу файлообміну iFolder, який належить компанії «Агава».

На головній сторінці сервісу з’явилось пояснення того що сталось. Сповіщається про те, що співробітники МВС пред’явили протокол про необхідність проведення оперативно-розшукових заходів з метою пошуку доказів, розміщених на сайті iFolder.ru. Адміністрація сервісу запропонувала співробітникам надати максимальне сприяння у пошуку та отриманні необхідної інформації, а також у встановленні особи користувача, який її розмістив. Проте співробітники міліції відмовилися від будь-якої допомоги і спробували вивезти ВСЕ обладнання, розміщене в дата-центрі, для проведення власної експертизи.

За деякими даними, обшук був пов’язаний з порушених у відношенні з iFolder справою про поширення дитячої порнографії.

Представники компанії «Агава» вважають те що сталось безпрецедентною подією, «яка ставить під загрозу і сумнів факт існування і розвитку будь-якого бізнесу в Рунеті». Компанія має намір боротися і відстоювати інтереси сервісу і його клієнтів, а також наперед дякує клієнтам за будь-яку інформаційну чи іншу допомогу у цій справі.

Нагадаєм, що не так давно було закрито найпопулярніший в рунеті торрент-трекер torrents.ru

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>