Голова українського відділення Intway оголошений у міжнародний розшук

Intway логоУ країнах СНД інтернет не на стільки розвинутий, як на заході. Але всілякі лохотрони і піраміди розвинуті навіть дуже добре. Бувають навіть фінансові піраміди, які мають вигляд солідних компаній з багаторічною історією і тим самим завойовують розуми недогадливих довірливих громадян. Одну з таких великих пірамід і викрили співробітники МВС Російської Федерації.

Intway World Corporation – так називався великий лохотрон, що видається компанією, що пропонує своїм клієнтам пакет послуг, нібито істотно допомагають у веденні бізнесу, та й взагалі приносять максимальні доходи при мінімумі витрат (інструменти для успішної біржової торгівлі, створення сайтів та ін.) Крім того, «компанія» пропонувала товари і послуги, покликані поліпшити життя людини. Серед них були відлякувачі паразитів, захисні пристрої, що запобігають шкідливий вплив випромінювання мобільних телефонів та інша дурня.

Лохотрон працював за класичним принципом піраміди – новий «щасливчик» зобов’язаний був приводити кілька таких же. Для придбання товарів було потрібно зареєструватися в проекті і внести чималу суму вступного внеску. Крім того проводилися численні тренінги, на яких людям «промивали» мізки. В основному аферисти залучали довірливих пенсіонерів. В ході слідства було встановлено засновники афери. Ними виявилися четверо громадян Росії, які видавали себе за представіелей успішної американської корпорації.

Реєстрація здійснювалася на сайті за адресою intway.com, який не дивлячись на викриття досі прекрасно функціонує, має каталог продукції і дозволяє зареєструватися будь-кому. Зараз в МВС готують порушення кримінальної справи за статтею «шахрайство», а глава українського відділення Intway оголошений у міжнародний розшук.

Джерело

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>