В мережі з’явився документальний фільм “Крым. Путь на Родину”, в якому Путін розповідає, як Росія анексувала Крим


В річницю анексії Криму на телеканалі Росія 1 вийшов повнометражний документальний фільм “Крим. Шлях на батьківщину”, що розповідає російську версію анексії Криму. Автор фільму – російський журналіст Андрій Кондрашов.

“Повнометражна документальна стрічка була задумана, щоб зберегти для історії кожен значущий епізод подій, що відбувалися в Криму навесні 2014 року. – йдеться в описі фільму. – Зйомки тривали 8 місяців і охопили Севастополь і Форос, Сімферополь і Керч, Ялту і Бахчисарай; Феодосію, Джанкой, Алушту і ще десяток населених пунктів Криму. По гарячих слідах була записана велика розмова з Володимиром Путіним, а потім ще більше півсотні інтерв’ю з учасниками та свідками Кримської весни. З чого все почалося? Як Росія отримала офіційне звернення від легітимного президента України з проханням врятувати йому життя?”

Представники української влади вже назвали інтерв’ю Путіна для фільму доказом його провини для трибуналу у Гаазі.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>