Livejournal приходить в Україну

LivejournalОфіційне представництво Livejournal в Україні відкриється у червні цього року. Про це розповів Микола Малуха після зустрічі з представниками ЖЖ. На український офіс будуть покладені функції продажу реклами в Україні та редакція української сторінки. Всі технічні функції як і раніше будуть виконувати підрозділи компанії в США та Росії.

Одне з першочергових завдань українського підрозділу ЖЖ – запуск українського аналогу LiveJournal.ru, з виводом найпопулярніших постів на головній сторінці. Також буде запущено рейтинг українських блогів та спільнот.

Представники Livejournal обіцяють також організовувати спеціальні івенти для блогерів: запрошення на концерти, прем’єрні покази фільмів тощо. До планів представників ЖЖ входить і проведення українського аналогу конкурсу “Рында”, що ймовірно відбуватиметься вже цієї зими. Також планується запрошувати до Livejournal українських селебріті.

Щодо цілого ЖЖ, планується запустити платформу для запуску повноцінних сайтів (аналогічно WordPress), а також платформу для реклами блогів, спільнот та окремих постів всередині Livejournal, як це зроблено в Facebook.

Відкриття українського офісу планується провести на одному з столичних пляжів, куди представники Livejournal планують запросити блогерський бомонд зі всієї України.

Livejournal – одна з найпопулярніших платформ для ведення блогів. За рейтингом Alexa.com Livejournal входить до сотні найбільш відвідуваних сайтів у світі. В Україні за цим же рейтингом Livejournal.com знаходиться на 12 місці.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>