Mail.Ru Group: курс на Twitter

Компанія DST Global, що входить до холдингу Mail.Ru Group і завідує його іноземними активами, націлилась стати інвестором Twitter.

Джерело, близьке до Юрія Мільнера, повідомляє, що той зацікавився сервісом мікроблогів ще два місяці тому. «Мільнер не з тих людей, які розпилюються в своїх намірах», – прокоментував інформатор. Інше джерело повідомило, що в компанії вже вивчають це питання.

DST інвестує кошти у великі компанії та мережі, які створили на етапі запуску достатній імпульс і продовжують успішно існувати далі. Twitter – одна з таких компаній. Але чому в такому разі справі досі не дали ходу?

Причиною можуть бути і апатія у акціонерів Twitter, і наявність конкурентних заявок, і відсутність у сервісу достатніх доходів сьогодні. Компанії, які вже входять в холдинг, відрізняються доходами від $ 200 млн. до $ 1,5 млрд. і швидкими темпами розвитку. Twitter же став монетизуватися тільки в квітні цього року.

Джерело: seonews.ru

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>