Папа Римський: не створи собі… фальшивий профіль в інтернеті!

Папа Римський схвалив спілкування у соціальних мережах як джерело нових можливостей. Водночас понтифік закликав уникати „типових небезпек” віртуального спілкування, особливо спокусу створити собі вигаданий імідж.

Папа Римський Бенедикт XVI висловив свою думку щодо спілкування у соціальних мережах. У своєму зверненні з нагоди 45-го Всесвітнього дня спілкування він зазначив, що соціальні мережі сприяють новим знайомствам, діалогу, солідарності, дружбі та обміну думками та знаннями. Якщо використовувати їх з мудрістю, то вони можуть допомогти „задовольнити бажання знань, правди та єдності, які залишаються найглибшим натхненням людини”, переконаний Глава католицької церкви.

Крім того, зазначив Папа Римський, Інтернет є й помічником у проголошенні Євангелія. Воно може і повинно відбуватись також і через Інтернет, але вимагає „спілкування з повагою й тактовністю”. Бенедикт XVI звернувся до християн із заохоченням, щоб ті „з довірою та відповідальністю” приєднувалися до соціальних мереж, і не лише щоб „задовольнити прагнення бути присутніми”, але й щоб там виконати своє християнське покликання.

«Паралельна реальність»

Водночас Папа Римський застеріг вірян від типових небезпек Інтернету, якими є надмірне занурення у віртуальний світ та створення собі „паралельної реальності”. Понтифік окремо підкреслив, що й в інтернеті слід бути „вірними самим собі” і не створювати фальшивих профайлів у соціальних мережах.

Папа Римський Бенедикт XVI, як відомо, користується електронною поштою, а також має свій канал на відеопорталі Youtube.

Джерело

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>