Савік Шустер відповів, чому вже понад місяць не виходить в ефір

За словами телеведучого Савіка Шустера, його передача не виходить в ефір черз Адміністрацію Президента. Такий висновок можна зробити з заяви, розміщеній на офіційному сайті “Савік Шустер Студіо”.

“До мене звертаються глядачі, колеги, політики. Питання у них одне: “Коли ви вийдете в ефір?”. Відповідаю: рівно рік тому у країні був Майдан, а нас за вказівкою з Банкової позбавили ефіру. Влада боялася нас, а телеканали боялися влади. але ми все-таки вийшли. Сьогодні у країні війна. І нас знову немає в ефірі. І знову телеканали відмовляються від відкритого для всіх політичних сил дискусійного майданчика. Нас хочуть, але бояться. Бояться реакції Банкової, хоча вже майже рік, як там інші люди, яких у їхні кабінети привів Майдан”, – заявив Шустер.

Телеведучий зазначив, що не знає, коли і на якому каналі шоу вийде в ефір.

“Але ми обов’язково вийдемо. Тому що я впевнений – ми потрібні нашому глядачеві, а Україні потрібна відкрита політична дискусія у прямому ефірі”, – заявив Шустер.

Нагадаємо, шоу “Шустер LIVE” з початку 2015 року припинило виходити на Першому національному, причина – закінчення контракту.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>