Найдорожча інтернет адреса виставлена на продаж

домен sex.comОдин з найдорожчих доменів в інтернеті – Sex.com – виставлено на продаж. Нинішній власник планує продати домен не через всесвітню мережу, а за всіма канонами аукціонної торгівлі.

Історія цього домену пов’язана з безліччю судових баталій, коли на домен претендували відразу кілька компаній. Про це навіть написано кілька книг. Врезультаті у 2006 році власником домену стала компанія Escom, яка придбала його за нечувані 14 мільйонів доларів.

Але незважаючи на назву і скандальну історію надзвичайної популярності сайти, які розміщувалися під ім’ям Sex.com, до цих пір не отримували.

Агентом з продажу домену виступає компанія Windels Marx Lane & Mittendorf LLP. Аукціонні торги призначені на 18 березня. Повідомляється, що всі претенденти на домен повинні внести на свої банківські рахунки як мінімум 1 мільйон доларів, оскільки саме з цієї позначки стартують пропозиції.

В описі до лота говориться, що “Sex.com забезпечить майбутньому власнику 100% інтересу з боку користувачів, забезпечений фінансовий приплив, велику кількість користувачів та ліцензійні права, так чи інакше пов’язані з Sex.com як брендом”.

Згідно з неофіційними даними, зараз Sex.com без жодної реклами відвідують 120 тисяч чоловік добу. На думку західних експертів, в докризові часи таким доменом могли б зацікавитися видавництва, чий бізнес заснований на “полуничці”, проте зараз такі компанії зазнали великих збитків внаслідок рецесії і грошей на таку покупку у більшості з них просто немає.

Нещодавно ж, ще один інтернет домен продали за одним мільйон доларів. На аукціонної майданчику доменних імен Sedo був проданий найдорожчий домен в зоні. OrgPoker.org.

Джерело – novosti-n.mk.ua

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>