Соціальну мережу Вконтакте оцінили в $ 1.5 млрд

Mail.ru Group продасть на Лондонській фондовій біржі 16% своїх акцій, пише AIN.UA з посиланням на Ведомости. Отримані від продажу акцій кошти будуть витрачені, зокрема, на збільшення частки групи в соціальній мережі «Вконтакте» на 7,5% – з нинішніх 24,99% до 32,49%. Сума операції складе $ 112,5 млн, тобто вся «Вконтакте» оцінена в $ 1,5 млрд. Крім того, Mail.ru Group отримала опціон на покупку ще 7,5% «Вконтакте» наступного року. Тоді частка групи в цій соцмережі складе 39,99%.

Хто з акціонерів продасть акції, в повідомленні не говориться. Раніше джерела, близькі до учасників розміщення, говорили, що це будуть засновники компанії Юрій Мільнер та Григорій Фінгер, а також фонди і банки. Ціновий діапазон, оголошений Mail.ru Group, складе $ 23,7-27,7, або $ 4,78 – $ 5,63 млрд за всю компанію.

Нагадаємо, що влітку під повний контроль DST перейшов портал Mail.ru, після чого компанія змінила ім’я на Mail.ru Group.

Схожі статті

One thought on “Соціальну мережу Вконтакте оцінили в $ 1.5 млрд

  1. Pingback: Соцмережа Вконтакте дорожча за Одноклассники у 12 разів | UAnet News

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>