Стан блогосфери 2010 року

Одне з найтрадиційніших запитань, яке полюбляють задавати щодо блогосферної статистики: „Наскільки великою є блогосфера? Скільки всього блогів існує у світі?” І хоча однозначно відповісти на це запитання буде дуже складно (якщо не неможливо), все ж приблизні дані все-таки можна обчислити. Так, сервіс BlogPulse сьогодні налічує порядка 150 мільйонів блогів.

У сьогоднішному пості я хотів би поділитися деякою цікавою статистикою, яка стосується світової блогосфери!

Наприклад, чи знали ви, що до п’ятірки найбільш відвідуваних блогів у світі входить 2 блоги на політично-суспільну тематику (щось на зразок нашого Кореспондента) і 3 блоги, пов’язані з технологіями, інтернетом, соцмережами та подібними гіківськими темами?

Відкриттям для мене стало і те, що, виявляється, блогів японською мовою у світі більше, ніж англомовних (щоправда, всього на 1%). Частка ж російськомовних блогів складає всього 2% від загальної кількості. На жаль, про українські блоги жодної інформації немає.

Кількість чоловіків, які ведуть блоги, вдвічі перевищує кількість жінок: 67% і 33% відповідно.

Що ж стосується професійного підходу до ведення блогів – то такими є всього 4% щоденників, тоді як для 72% авторів блогів – це всього лише хоббі. Втім, і прибуток від ведення блогів розподілений відповідно: професіонали отримують у тисячі разів більше, ніж ті, хто не ставиться до блогінгу серйозно (якщо взагалі розглядає блог, як джерело прибутку).

Останнім фактом, який також мене дуже вразив, стала статистика оновлень блогів. Відповідно до неї, більше, ніж 75% світових блогів оновлюються принаймні раз на тиждень і всього 5% оновлюються рідше, ніж раз на місяць. Відверто кажучи, я навіть уявити не міг, що світова блогосфера настільки активна.

Всі ці, та деякі інші дані ви можете знайти у зведеній інфографічній таблиці, наведеній нижче:

state of the blogosphere 2010

Статтю взято з блогу Українська блогосфера. Оригінал статті – Стан блогосфери 2010 року

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>