ТОП-20 рекламодавців УАнету за травень 2013

Дослідницька компанія InMind оприлюднила деякі дані моніторингу проекту AdvertTrack, зокрема рейтинг рекламодавців Уанету за травень 2013 року.

Першу позицію списку Топ-20 рекламодавців за травень за кількістю показів продовжує займати Rozetka.ua. Проте за охопленням аудиторії на першому місці опинився банк «Русский Стандарт»: 8,8 млн. чол. проти 4,8 млн.чол. у Rozetka.ua. Ще у лютому 2013 року охоплення «Розетки» складало 9,6 млн. чол. за даними аналогічного дослідження, а банку «Русский Стандарт» у рейтингу не було взагалі. Друге місце за часткою рекламних показів посіло BonPrix, а за охопленням – мережа супермаркетів техніки і електроніки Comfy, якої у лютневому рейтингу теж не було.

AdvertTrack — це інструмент, який аналізує ситуацію на ринку онлайн-реклами, зокрема розміщення брендів, які купують банерну та інші види реклами в інтернеті. Він працює на основі постійно діючої панелі онлайн-користувачів (5 тис.), на комп’ютерах яких установлене програмне забезпечення, яке фіксує всю завантажену рекламу.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>