Найвідвідуваніші сайти в Україні

Сьогодні на прес-конференції ІнАУ були представлені дані першої софтверної панелі інтернет-користувачів Україні про охоплення 25 найбільш популярних сайтів (доменів). Нова панель дозволяє за допомогою спеціального програмного забезпечення, встановленого на комп’ютери панелістів, здійснювати моніторинг відвідування українськими користувачами всіх інтернет-сайтів, повідомляє AIN.UA. Софтверна панель створюється на основі установчого дослідження, під час якого респондентам пропонується встановити у себе вдома або на роботі програму, яка відслідковує відвідування ними всіх національних і зарубіжних інтернет-ресурсів. Протягом першого місяця роботи панелі була оброблена інформація більш ніж по 50 тис піддоменів.

Топ-25 доменів, які відвідувалися українськими інтернет-користувачами за період 28 серпня -29 вересня 2010 року:

25 найвідвідуваніших доменів в Україні

У таблиці наведено 2 показники:
• Денна частка – це частка ресурсу серед всіх користувачів Інтернету за день. Середньоденна частка – це середнє значення денних часток за звітний період (у даному випадку: з 28 серпня по 29 вересня). Дані в таблиці ранжовані за середньоденний частці.
• Охоплення (reach) – це частка всіх інтернет користувачів, які відвідали ресурс за звітний період хоча б один раз.

Медіапанель дає можливість надання даних про соціально-демографічний профіль аудиторії інтернет-ресурсів та рейтингу ресурсів за різні звітні періоди, включаючи щоденні показники, як по доменах, так і по піддоменів інтернет-сайтів.

До кінця року всі члени ІнАУ будуть отримувати результати дослідження панелі безкоштовно. Скільки будуть коштувати звіти після нового року, поки не повідомляється.

Схожі статті

One thought on “Найвідвідуваніші сайти в Україні

  1. Pingback: ВКонтакте.ру святкує 4 роки | UAnet News

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>