Twitter може подорожчати до 20 мільярдів доларів

Twitter, після свого IPO, може подорожчати до 15-20 мільярдів доларів. Про це 7 жовтня повідомило агентство Bloomberg з посиланням оцінки хедж-фондів Ironfire Capital і Gamco Investors.

Для порівняння, перед IPO сам Twitter оцінив себе в 12,8 мільярда доларів. Twitter подав заявку на первинне розміщення акцій 13 вересня. У серпні компанія визначила справедливу вартість своєї акції в 20,62 долара. За неофіційними даними, всього Twitter випустив 620 мільйонів акцій. Зростання вартості котирувань в компаніях пов’язали з майбутнім імовірним підвищенням виручки сервісу мікроблогів від реклами.

У випадку, якщо Twitter дійсно подорожчає до 20 мільярдів доларів, його ринкова вартість складе одну 22-гу частину від вартості Apple, капіталізація якої становить 442,6 мільярда доларів, одну шосту частину від вартості Facebook (123,13 мільярда доларів) і одну чотирнадцяту частину від капіталізації Google (289,19 мільярдів доларів).

Наразі дата IPO Twitter офіційно не визначена. За непідтвердженими даними, первинне розміщення акцій може пройти до Дня подяки в США (2013 року він випадає на 28 листопада).

2012 року виручка компанії склала 317 мільйонів доларів, а чистий збиток – 80 мільйонів доларів. Twitter налічує до 200 мільйонів активних користувачів, а загальна кількість зареєстрованих на сайті користувачів перевищує півмільярда осіб.

Новини Уанету, за підтримки “Блог про електронну музику

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>