У сервісу Twitter новий гендиректор

Twitter, гендиректор, Дік Костоло, Еван ВільямсКомпанію Twitter залишив один із трьох її засновників Еван Вільямс, під керівництвом якого сервіс нещодавно змінив дизайн (#NewTwitter). Його місце займе 47-річний Дік Костоло, що перейшов рік тому з Google.

Аналітики стверджують, досвід Костоло повинен бути корисний на етапі залучення рекламодавців, які все ніяк не прийдуть на найпопулярніший мікроблогінгу.

Очікується, що він ефективніше зможе працювати з новою командою топ-менеджерів, до якої входять Алі Роугані з Pixar, Адам Бейн з News Corp., Еббот Флокс з Palm, а також Кеті Джейкобс Стентон з Держдепартаменту США.

Новому гендиректору, на відміну від сором’язливого Вільямса, не позичати жвавості – у нього за плечима досвід не тільки менеджера в комп’ютерних компаніях, але також театральна кар’єра, включаючи амплуа коміка-імпровізатора у Чикаго.

Останньою великою операцією, проведеної під керівництвом Евана Вільямса, було оновлення дизайну веб-сайту з метою спростити клієнтам процес пошуку нової інформації та управління сервісами.

У свою чергу Костоло заснував інформаційний агрегатор Feedburner, який у 2007 році продав Google. За даними TechCrunch, в тому ж році Костоло вклав у Twitter 5 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що Twitter була засновано в 2006 році Еваном Уїльямсом, Джеком Дорсі і Бізом Стоуном. За оцінкою ринку, оборот компанії зі штатом близько 300 чоловік складе в нинішньому році 150 мільйонів доларів з перспективою зростання до 1,5 мільярда доларів в 2013 році.

Джерело: w2.com.ua

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>