Facebook представив відео в Instagram

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook представила нову функцію, що дозволяє розміщувати відео в Instagram. Більше 130 млн. користувачів Instagram зможуть записувати і розміщувати не лише фотографії, але і 15-секундні відеоролики.

Тепер, коли користувач програми захоче зробити фото, він побачить іконку відео. Якщо її натиснути, можна записати відео тривалістю від 3 до 15 секунд. Крім того, пропонується 13 фільтрів для обробки відео на вибір. При публікації відео в мережі можна буде вибрати кадр, який буде на його обкладинці. Перед публікацією можна буде також переглянути відео, натиснувши кнопку Play.

Поява функції відео в Instagram стало відповіддю відеосервісу Vine у ​​Twitter, запущеному в січні 2013 року. Vine розрахований на власників смартфонів і дозволяє проводити запис і розміщувати в мережі короткі 6-секундні відеоролики.

Функція доступна для власників смартфонів, починаючи від версії iPhone 3GS, що працюють на iOS 5.0 або Android 4.1 або пізніших їх версіях.

Нагадаємо, сервіс Instagram був запущений в жовтні 2010 року і минулого року Facebook його придбав більш, ніж за $ 700 млн. 

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>