Віктор Шендерович: Час, назад!

У Сочі свято: там відзначають річницю відкриття минулорічної Олімпіади! Організатори оголосили, що свято буде щорічним.

О, як це правильно! І як перспективно.

Населення треба утримувати в стані безперервної гордості й оптимізму; якщо цього немає на горизонті і не передбачається, нарити в минулому – і гайда!

Річниця відкриття Олімпіади, сім років перемоги Діми Білана на Євробаченні, півстоліття рекордного врожаю, двісті років взяття Парижу! Розкрутити цю карусель, не дати населенню навести очі на різкість! Тільки вперед, тобто по колу! Річниця Білки, ювілей Стрілки, рівно 463 роки взяття Казані! Не зупинятися, не давати їм зійти!

Вб’ють ж, якщо здогадаються.

Сумний пейзаж повинен миготіти і зливатися, вогні – блимати, гордість – розпирати, мозок – відпочивати; радістю повинно нудити.

Тільки вперед! У році бісова хмара днів, і в кожний, слава богу, щось було! Ювілей водневої бомби, річниця шайби Ковальчука, священного Корсуня, переходу через Сиваш і п’ятого за рахунком останнього концерту Кобзона!

Хрін з нею, з війною, з трупами, з цінами, з лікарнями, з майбутнім! Лиш би не злазити з каруселі, не зупинятися, радіти і пишатися, пишатися і святкувати!

Можливо і евтаназія не буде потрібною.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>