Соцмережа Вконтакте дорожча за Одноклассники у 12 разів

Компанія Mail.ru Group, яка готується до продажу 16% своїх акцій на Лондонській біржі, розкрила фінансову інформацію про свої придбання протягом останніх трьох років..

У 2007 році компанія, яка тоді ще називалась Digital Sky Technologies, придбала 24,99% акцій Вконтакте за $16,3 млн, отже тоді вся соціальна мережа була оцінена у $65,226 млн. Нещодавно стало відомо про плани Mail.ru Group витратити гроші, залучені від проведення IPO, на покупку 7,5% акцій Вконтакте за $112,5 млн. Отже, загальна вартість Вконтакте на даний момент становить $1,5 млрд, що у 23 рази більше, ніж три роки тому.

Основний конкурент Вконтакте у Східній Європі – соціальна мережа Одноклассники.ru суттєво відстала в капіталізації за цей час. У 2007 році DST придбала 28,5% соціалки за $17,1 млн, тобто вся компанія коштувала приблизно стільки ж, як і Вконтакте – $60 млн. У квітні цього року російський холдинг додатково купив 14% Одноклассники.ru за $16,6 млн, оцінивши всю соціальну мережу у $118,6 млн.

Таким чином, за три роки Вконтакте подорожчав у 23 рази, а Одноклассники – лише удвічі.

Mail.ru Group володіє також частками у інших російських інтернет-компаніях та кількох закордонних, таких як Facebook, Zynga та Groupon.

Джерело: watcher.com.ua

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>