ВКонтакте відкриє інформацію для перегляду незареєстрованих користувачів

ВКонтакте логотип Найближчим часом соціальна мережа ВКонтакте відкриє частину інформації своєї бази для індексування пошуковими системами і дозволить переглядати контент незареєстрованим в мережі користувачам.

Такий висновок можна зробити на основі оголошення про редизайн сервісу. Автори проекту оголосили конкурс на дизайн нового інтерфейсу. В рамках конкурсу учасникам пропонується створити дизайн кількох сторінок, серед яких головна сторінка, що об’єднуватиме форму реєстрації та форму пошуку по користувачах, сторінки зі списком користувачів, пошуком і переглядом профайлу користувача. Ще одною задачею конкурсу є редизайн синьої шапки сайту разом з верхнім меню “в сторону спрощення”.

Найближчим часом “ВКонтакте” дозволить переглядати дані користувача незареєстрованим користувачам. Крім того, відкриття даних соціальної мережі для пошукових систем поліпшить трафік і призведе до збільшення числа відвідувачів сайту.

Поки невідомо, коли почнуть діяти нові зміни, повідомляється лише, що конкурс дизайнерів триватиме до 1 березня.

Схожі статті

3 thoughts on “ВКонтакте відкриє інформацію для перегляду незареєстрованих користувачів

 1. Roumek

  Та у нихтрафіка і так навалом))
  а я не проти змінити дизайн, було б добре якщо б кожний користувач міг сам створювати тло для своєї сторінки, наприклад як в твітері

 2. UAnet News Post author

  Roumek, про такі зміни тут не йдеться – мається на увазі конкурс на новий загальний дизайн ВКонтакте.

  А щодо можливості змінити дизайн користувачу – то є як гарні приклади застосування цього (названий вами Твіттер), так і невдалі: погляньте на щоденники Лі.ру – у більшості такий дизайн, що стає важко їх читати!

 3. Roumek

  да зггідний у лі.ру дійсно паршиві шаблони, а у твітера зроблені дизайнерами, які шарять у цьому

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>