«ВКонтакте» запустить пошту

Соціальна мережа «В контакті» планує запустити у себе сервіс електронної пошти, розповів представник компанії. Користувачі мережі можуть зареєструвати так звані «короткі імена» для своїх сторінок, які згодом стануть їхніми поштовими адресами. Після цього профілі користувачів «В контакті» будуть індексуватися пошуковими системами: це означає, що тепер будь-яка людина зможе знайти відкриту інформацію про користувачів «В контакті», не реєструючись у цій соціальній мережі.

Пошта «В контакті» буде інтегрована в розділ особистих повідомлень.

«Роздача унікальних імен для сторінок користувачів – перший крок у створенні електронної пошти нового покоління. Вона буде повністю інтегрована з іншими сервісами соціальної мережі, що з першого дня забезпечить їй більше 70 млн користувачів», – говорить засновник «В контакті» Павло Дуров. Зараз, за його словами, команда «В контакті» розробляє фільтр, який повинен запобігти попаданню в пошту спаму. Він буде заснований на технології, яка використовується в поштовому сервісі Gmail від Google.

Після запуску поштового сервісу «В контакті» може стати однією з найбільших поштових систем. За даними Comscore за березень, її щомісячна аудиторія – 20,8 млн людей, за даними TNS – 19 млн, а всього в мережі зареєстровано близько 70 млн акаунтів. У поштової системи Gmail, третьою по популярності в світі, в Росії всього близько 1,7 млн користувачів. Аудиторія найбільшого в рунеті поштового сервісу Mail.ru, за даними TNS за березень 2010 р., становить 20,5 млн користувачів, пошти «Яндекса» – 11,4 млн, пошти Rambler – 5,2 млн.

Джерело

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>