В Росії Вікіпедію внесли до списку заборонених сайтів через марихуану

5 квітня російськомовний розділ онлайн-енциклопедії “Вікіпедія” в Росії було внесено до реєстру заборонених сайтів. Про це повідомили представники російської Вікіпедії в Твіттері.

“Вот оно наконец и случилось: нас внесли в чёрный список (дважды?) за статью «Курение каннабиса». Привет @ru_pirateparty и @lurkmore_ru.” – написали російські адміністратори “Вікіпедії”.

Статтю у міжнародній онлайн-енциклопедії під назвою “Курение каннабиса” російські чиновники прийняли за пропаганду вживання наркотиків.

Зазначимо, реєстр заборонених сайтів в Росії запустили минулого року. До реєстру потрапляють сторінки, що містять дитячу порнографію, пропаганду наркотиків або суїциду. Рішення щодо включення сайтів до цього списку приймає Роскомнадзор, Роспотребнадзор або Федеральна служба контролю за обігом наркотиків. У випадку потрапляння до списку, власник сайту має три дні для видалення суперечливих матеріалів. Після цього до реєстру буде внесено весь сайт, а інтернет-провайдери будуть змушені заблокувати його.

В реєстр неодноразово потрапляли численні сайти, серед яких Луркоморье, Youtube, сайт Піратської партії Росії.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>