Яндекс і Facebook домовились про співпрацю

28 жовтня 2010 року Яндекс уклав договір про співпрацю з компанією Facebook. У рамках угоди інформація з цієї соціальної мережі буде використовуватися на сервісах Яндекса.

Яндекс робить свої сервіси зручними для користувачів соціальних мереж, в тому числі Facebook. Наприклад, на головній сторінці порталу можна встановити віджет Facebook, а за допомогою Я. Онлайн (служби миттєвих повідомлень) – дізнаватися про нові повідомлення від цієї мережі. Крім того, тепер дані Facebook будуть використовуватися в пошуку по блогам, для поліпшення якості зарубіжного пошуку, а також для пошуку свіжих, що недавно з’явилися документів. Зокрема, Яндекс отримав доступ до інформації про свіжі записах на публічних сторінках (Pages) мережі Facebook.

З соціальним контентом Яндекс працює вже давно, індексуючи всі основні російськомовні блогохостинги і сервіси для мікроблогів, в тому числі LiveJournal.com, Twitter.com і LiveInternet.ru. В основному пошуку Яндекса можна знайти профілі з більшості соцмереж. Найбільш повно і швидко індексується контент мереж і блогохостингів, які в рамках партнерства автоматично передають Яндексу свої дані.

«Соціальні мережі стають все більш відкритими для зовнішнього світу, і від цього всі тільки виграють, – каже Роман Іванов, керівник комунікаційних сервісів Яндекса. – Мережі отримують додатковий трафік і приплив нових користувачів, пошукові системи – цілий пласт інформації, яка потрібна для поліпшення якості пошуку. Ми очікуємо, що інтерес людей до пошуку соціальної і персоніфікованої інформації буде тільки зростати ».

«Ми впевнені, що нашим російським користувачам стане корисним це співробітництво, і хотіли б, щоб інформацію, яка знаходиться на Facebook у відкритому доступі, можна було легко знайти в Яндексі», – говорить Хав’єр Оліван, голова підрозділу з міжнародного розвитку компанії Facebook.

Схожі статті

One thought on “Яндекс і Facebook домовились про співпрацю

  1. A2Z Corporate News Online

    However, with so much web design manipulation taking place Google and the other search engines decided to measure other off-site or off the page factors in order to increase the relevancy of visitor searches.
    This practice of focusing well on all the efforts those are towards the two seo elements which rather define the traditional SEO.
    A quality list becomes the most crucial step in operating a useful
    telemarketing campaign for your SEO firm.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>