Яндекс проіндексував ВКонтакте

Сьогодні в блозі компанії Яндекса Антон Волнухін, керівник пошуку по блогах Яндекс, розповів про договір між Яндексом та Вконтакте та індексацію соцмережі номер один в Рунеті пошуковою системою номер один у тому ж Рунеті. Ось повний текст представника Яндекса:

Соціальні мережі стали важливою частиною Інтернету, і для нас дуже важливо, щоб будь-яку інформацію з них можна було легко і зручно знайти в Яндексі. Тому сьогодні ми оголошуємо про початок партнерства з соціальною мережею Вконтакте і про запуск відразу кількох нових можливостей нашого пошуку.

Головне: тепер в результатах пошуку Яндекса, профілі ВКонтакте будуть відображатися з фотографією і основною інформацією у зручному для читання вигляді.

На даний момент ми проіндексували вже понад 25 мільйонів профілів користувачів. Спеціально для Яндекса ВКонтакте зробили оновлюваний в реальному часі потік з інформацією про всі публічних зміни в профілях користувачів. Завдяки цьому, в майбутньому ми зможемо зробити оперативне оновлення такої інформації в результатах пошуку.

Щоб людину було легко впізнати, ми використовуємо спеціальний алгоритм, який за допомогою технології розпізнавання осіб виділяє той фрагмент фото, де знаходиться обличчя людини, і саме його показує в результатах пошуку.

Крім цього, у Пошуку по блогах тепер в режимі реального часу доступні всі публічні нотатки та статуси користувачів ВКонтакті.
Наприклад: http://blogs.yandex.ru/search.xml?text=яндекс пошук & holdres = mark & server = vkontakte.ru

Ми сподіваємося, що співпраця з ВКонтакте і іншими соціальними мережами не обмежиться вже зробленим, і постараємося зробити так, щоб в майбутньому знаходити людей і будь-яку відкриту інформацію з соціальних мереж в Яндексі стало ще зручніше.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>