YouTube запроваджує плату за відеоконтент

Google планує запровадити платний доступ до деяких відеоканалів на YouTube. Таким чином компанія намагається отримати додаткове джерело доходу.

Власник відеопорталу YouTube компанія Google може оголосити вже на цьому тижні про запуск нової послуги свого ресурсу. Компанія планує ввести платну підписку на деякі канали за $1,99 на місяць, повідомляє ТВі з посиланням на Financial Times.

Очікується, що на першому етапі запровадження платної підписки торкнеться близько 50 популярних відеоканалів, а їх оператори отримають можливість створювати нові види контенту, такі як ТБ-шоу або фільми.

Зараз YouTube заробляє виключно завдяки рекламі. У 2012 році найпопулярніший у світі відеохостинг отримав $1,3 млрд., цього року обсяги реклами можуть сягнути близько $2 млрд. Запровадження плати за перегляд контенту дозволить YouTube значно збільшити свої доходи, одночасно не відлякуючи користувачів надміром реклами.

Наразі представники YouTube не коментують повідомлення Financial Times, обмежившись інформацією про те, що компанія “планувала створення передплатної платформи, яка могла б надати ще більше висококласного контенту для користувачів”.

Найперше відео на YouTube було завантажене 23 квітня 2005 року. Сьогодні це найбільший у світі відеохостинг – за місяць тут з’являється більше відеоконтенту, ніж усі провідні кіностудії світу разом виробили за останні 60 років.

Схожі статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>